ostatnie sztuki sprzętu pilates

Preferfitness

dostępne na magazynie

Pilates

Pilates w Polsce zyskuje coraz większą sławę i jest wykorzystywany w różnych gałęziach sportu i rehabilitacji. Warto odczarować myślenie o pilatesie, który głównie kojarzy się jako grupowe ćwiczenia na macie, bo to coś dużo więcej. Świadczy o tym choćby grono naszych klientów, którzy wykorzystują wyprodukowany przez nas sprzęt do pracy z pacjentami, tancerzami, sportowcami, czy po prostu osobami chcącymi zadbać o swoją sylwetkę i kondycję. Profesjonalne zajęcia pilates to często starannie ułożony plan treningu dla konkretnego klienta/pacjenta prowadzony w sposób indywidualny z wykorzystaniem urządzeń takich jak reformer, cadillac, baby arch, wunda chair i inne, stanowiących narzędzia w treningu. 

Jak powstawał nasz sprzęt?

Zdanie tych, którzy codziennie pracują na naszym sprzęcie liczy się dla nas najbardziej.

To dzięki sugestiom naszych klientów, czyli najlepszych specjalistów w dziedzinie pilates, nasz sprzęt przeszedł wiele metamorfoz. Dzięki wprowadzonym zmianom jest on jeszcze lepiej dopasowany do oczekiwań trenerów, a wiele nowych rozwiązań na pewno przyczynia się do ułatwienia pracy i uzyskania lepszych efektów podczas ćwiczeń.

reformer, urządzenie do ćwiczeń pilates
reformer z wieżą, sprzęt pilates
Wunda Chair, urządzenie do ćwiczeń pilates.

REFORMER

REFORMER Z WIEŻĄ

WUNDA CHAIR

Reformer to drewniana rama w kształcie łóżka z płaską platformą, zwaną wózkiem, która toczy się na kółkach z łożyskami wewnątrz ramy. Ćwiczenia na Reformerze można wykonywać w pozycji leżącej, siedzącej oraz stojącej, co umożliwia wykonanie od 200 do 400 ćwiczeń angażujących różne partie mięśniowe.

Wymiary: 2630 x 800 x 400 mm
Waga: 80 kg

 

Reformer z wieżą jest połączeniem znanego Reformera z Cadillac'iem. Częściowe połączenie tych dwóch maszyn do pilatesu to nowe możliwości i większy wachlarz ćwiczeń oraz doskonałe rozwiązanie jeśli chcesz zaoszczędzić miejsce.

Wymiary: 2670 x 790 x 700 mm 

 

Wunda chair to wysokiej jakości przyrząd treningowy, z którego pomocą można wykonywać szeroką gamę ćwiczeń. Dzięki swoim stosunkowo niewielkim rozmiarom może być używany w treningu indywidualnym, jak i grupowym.

Wymiary: 800 x 600 x 600 mm
Waga: 45 kg

 

Baby Arch, urządzenie do ćwiczeń pilates.
Spine Corrector, urządzenie do ćwiczeń pilates.
Ladder barrel, urządzenie do ćwiczeń pilates.

BABY ARCH

SPINE CORRECTOR

LADDER BARREL

Baby arch Idealny do nauki artykulacji kręgosłupa. Jest wymarzonym dodatkiem do studia pilates. To przenośne narzędzie, wspomaga ćwiczenie mięśni pośladków, brzucha czy pleców. 

Wymiary: 660 x 610 x 210 mm
Waga: 10 kg

 

 

Spine corrector jest jednym z podstawowych narzędzi do ćwiczeń pilates. Może być wykorzystywany do rozciągania i wzmacniania tułowia. Idealnie nadaje się do wzmacniania mięśni brzucha i nauki stabilizacji tułowia.

Wymiary: 1020 x 800 x 380 mm
Waga: 18 kg

 

Ladder barrel to uniwersalny przyrząd ułatwiający wykonywanie szerokiego zakresu ćwiczeń pilatesowych. Pozwala na intensywny trening, zwłaszcza mięśni głębokich nóg i kręgosłupa - jest szczególnie pomocny we wzmacnianiu ich siły i elastyczności.

Wymiary: 980 x 1200 x 1000 mm
Waga: 45 kg